Jdi na obsah Jdi na menu

Ochrana osobních údajů

 OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

 

Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje třetím stranám.

 

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb a vedení v databázi salonu.

 

 Jak s osobními údaji nakládáme:

 

Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu .         

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Vaše osobní údaje používáme pouze k vedení v databázi salonu Kosmetic Studio Weissmi, nebo k prodeji služeb na: E-shopu www.kosmeticweissmi-slevovy-portal.estranky.cz

 

Jméno, telefonní kontakt, adresa bydliště, email, informace o zdravotním stavu.

Fotografie, upravené a zaměřené pouze na detail práce PM, bez celé identifikace obličeje, využíváme pouze na webových stránkách www.kosmeticweissmi.cz, nebo Facebookovém profilu www.facebook.com/Kosmetic-Studio-Weissmi.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů je možné odvolat, a osobní údaje vymazat. Kdykoliv nás kontaktuje na lenka.weiss@seznam.cz, nebo telefonicky na 777 242 147.

 

Osobní údaje jsou uloženy v uzamčených prostorách, v zaheslovaném PC, v zaheslovaném mobilním telefonu.

 

S osobními údaji pracuje a ukládá je:

 

Lenka Weissová, v případě faktur na Eshopu také externí poskytovatel účetních služeb - daňová účetní.

 

V případě narušení ochrany osobních údajů budeme tuto skutečnost do 72 hodin hlásit:

 

Úřadu pro ochranu osobních údajů a osobám, jejichž údaje byly ohroženy.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů a poskytnutí služby dětem do 16 let, pouze se souhlasem zákonných zástupců.